Porcelanowe motyle.

Forum o tematyce pro-ana. Nie jest to miejsce, w którym propaguje się powszechnie akceptowalne formy dążenia do spadku wagi. Jeżeli nie utożsamiasz się z tą ideologią, po prostu opuść tę stronę.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-03-09 23:10:23

Deadinside
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-09
Liczba postów: 1
WindowsChrome 48.0.2564.116

Rekrutacja Deadinside

1. Nick: Deadinside
2. Wiek: 18 lat
3. Płeć: kobieta
4. Wzrost: 156cm Aktualna waga: boję się zważyć, pewnie coś w granicach 41-42kg
5. Najniższa waga: 35kg Najwyższa waga: 48kg Wymarzona waga: 36kg
6. Trafiłam na forum z zapytaj.pl, już od dłuższego czasu poszukuję nowego froum, ponieważ poprzednie z dziwnych i nieznanych mi przyczyn wygasło, a odczuwam straszny brak innych motylków wokół..
7. Pro-anę wybrałam, bo czuję się z nią po prostu świetnie. Nie wyobrażam sobie życia bez tego, to najlepsze co mnie spotkało. A powodem była oczywiście ogromna chęć zrzucenia zbędnych kilogramów
8. Dotychczasowymi metodami odchudzania były niskokaloryczne diety. Dieta baletnicy. ABC Diet. Pomieszana dieta ABC z dietą owocową. Własna dieta, która polegała na jedzeniu 500-600kcal dziennie. Udało mi się osiągnąć piękną wagę 35kg, ale wszystko spieprzyło się przez ingerencję osób trzecich, które kazały mi zaczać jeść.. Nie mogę dłużej już na siebie patrzeć i muszę wrócić do poprzedniego wyglądu.
9. Nie mam zdiagnozowanych zaburzeń odżywiania
10. Obecnie jestem w klasie maturalnej w liceum. Pochodzę z woj. Mazowieckiego [dblpt]) Moja przygoda zaczęła się na jesieni ubiegłego roku, ale pierwszą dietę przechodziłam już w pierwszej klasie gimnazjum. Nigdy tak naprawdę nie akceptowałam tego jak wyglądam, więc zdecydowałam się spróbować żyć z pro-aną i okazało się to być dla mnie strzałem w dziesięć.
11. Akceptuję regulamin forum i obiecuję się do niego stosować

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie [dblpt]) [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
rzeczypospolitakarwencka - bartek - lagunagang - tryhard-zbl - sp66forumklasowe