Porcelanowe motyle.

Forum o tematyce pro-ana. Nie jest to miejsce, w którym propaguje się powszechnie akceptowalne formy dążenia do spadku wagi. Jeżeli nie utożsamiasz się z tą ideologią, po prostu opuść tę stronę.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-03-10 13:30:16

Butterfly
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-09
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 48.0.2564.116

Butterfly rekrutacja.

1. Nick; Butterfly

2. Twój wiek; 16

3. Płeć; Kobieta

4. Wzrost, aktualna waga; 163 cm i 55 kg

5. Najniższa waga, najwyższa waga i Twoja wymarzona waga; Najniższa/53 kg. Najwyższa/58 kg. Wymarzona/40 kg.

6. Jak trafiłaś na forum?; zapytaj.onet.pl
 
7. Dlaczego pro-ana?; Ponieważ brak mi motywacji do osiągnięcia mojego celu, jednak bardzo mi zależy na zrzuceniu zbędnych kilogramów. Sama jednak nie dam rady.  Poza tym pro-ana jest dla mnie bardzo ważna traktuję ją jak siostrę, fascynuje mnie życie z pro-ana.

8. Dotychczasowe metody odchudzania, osiągnięcia; Odchudzać zaczęłam się 3 lata temu kiedy zobaczyłam, że moja waga zaczęła szybko rosnąć, ale mi to nie wychodziło w końcu natrafiłam na diety z ograniczeniem kcal 400-600 dziennie i to była dobra decyzja jednak nie zawsze się do nich stosowałam.

9. Czy masz zdiagnozowane ED? Nie.

10. Kilka słów o Tobie i Twojej historii z aną; Moja przygoda z pro-aną zaczęła się rok temu jednak dopiero od kilku miesięcy postanowiłam w 100% zostać motylkiem.

11. Czy akceptujesz regulamin i będziesz się do niego stosować? Tak.

Porcelanowe motyle.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wza - skazani - rzeczypospolitakarwencka - foreverfamily - ts3siri