Porcelanowe motyle.

Forum o tematyce pro-ana. Nie jest to miejsce, w którym propaguje się powszechnie akceptowalne formy dążenia do spadku wagi. Jeżeli nie utożsamiasz się z tą ideologią, po prostu opuść tę stronę.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-09-08 01:13:04

Daenerys
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-08
Liczba postów: 1
Windows 8.1Opera 36.0.2130.59

Daenerys

1. Nick;
Daenerys.
2. Twój wiek;
22 lata.
3. Płeć;
Kobieta.
4. Wzrost, aktualna waga;
163 cm wzrostu. Waga... nie jestem pewna, od 2 tygodni nie miałam możliwości się zważyć. Ok. 55 kg.
5. Najniższa waga, najwyższa waga i Twoja wymarzona waga;
Najniższa - 39 kg, najwyższa - 59, wymarzona - poniżej 45.
6. Jak trafiłaś na forum?
Przeszukiwałam internet szukając czegoś wartościowego o tematyce proana (akurat bardziej blogów niż for), trafiłam tu i postanowiłam się zarejestrować.
7. Dlaczego pro-ana?
Bo Ana i tak jest ze mną od lat niezależnie od wagi, a chcę z nią normalnie żyć, normalnie o niej rozmawiać i znaleźć miejsce, które nie zlinczuje mnie za to, że nie chcę z tego wychodzić, a w którym będę mogła wymieniać się doświadczeniami z innymi osobami.
8. Dotychczasowe metody odchudzania, osiągnięcia;
Staram się jeść mało i ćwiczyć, kilka razy w tygodniu biegam, w pozostałe dni ćwiczę w domu. Trudno na razie mówić o jakichś osiągnięciach... Kiedyś szło mi lepiej, niż teraz, ale staram się. Na razie straciłam kilka kilogramów (choć wizualnie sporo, bo ubrania ze mnie spadają).
9. Czy masz zdiagnozowane ED?
Od dawna się nie diagnozowałam [sred]) ale kiedyś miałam stwierdzoną anoreksję, później bulimię, potem anoreksję bulimiczną. W tej chwili nie mieszczę się w kryteria diagnostyczne, chociażby te związane z BMI czy zatrzymaniem okresu, ale wydaje mi się, że najbliżej mi znowu do anoreksji bulimicznej.
10. Kilka słów o Tobie i Twojej historii z aną;
Studiuję, pracuję. Choruję od jakichś 8 lat z różną intensywnością, jednak zawsze z zaburzeniami jedzenia gdzieś z tyłu głowy, nawet jeśli moja waga na to nie wskazywała. Przy zejściu do najniższej wagi byłam hospitalizowana i chciałabym się zatrzymać na czwórce z przodu, żeby może tym razem uniknąć szpitala.
11. Czy akceptujesz regulamin i będziesz się do niego stosować?
Wiadomo [sred]).

Porcelanowe motyle.

Pozdrawiam [dblpt]).

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
foreverfamily - sp66forumklasowe - bartek - skazani - rzeczypospolitakarwencka