Porcelanowe motyle.

Forum o tematyce pro-ana. Nie jest to miejsce, w którym propaguje się powszechnie akceptowalne formy dążenia do spadku wagi. Jeżeli nie utożsamiasz się z tą ideologią, po prostu opuść tę stronę.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-11-01 14:12:23

naloxonum
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-01
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 41.0.2353.46

Naloxonum

Nick: naloxonum
Wiek: 19
Płeć: kobieta
Wzrost, aktualna waga: 160 cm, 48,3 kg
Najniższa waga, najwyższa waga i wymarzona waga: 42 kg?, 50 kg, 38 kg
Jak trafiłaś na forum? Postanowiłam wrócić do pro-any i szukałam jakiegoś forum, bo wszystkie, na których się udzielałam kilka lat temu zostały usunięte.
Dlaczego pro-ana? Mam ED od 8 lat z licznymi wzlotami i upadkami. Zauważyłam, że regularne udzielanie się na forach pomaga mi w osiągnięciu perfekcji i efektywniejszym chudnięciu.
Dotychczasowe metody odchudzania, osiągnięcia: Głównie kilkunastodniowe głodówki i wysiłek fizyczny, przeplatane okresami diet, np. ballerina diet. Na wiosnę, latem i wczesną jesienią jazda konna + głodówka, dużo cardio (bieganie po schodach, bieganie, skakanka), rolki. 
Czy masz zdiagnozowane ED? Tak.
Kilka słów o Tobie i Twojej historii z aną: Zaczęłam się odchudzać w IV albo V klasie podstawówki. Mam za sobą kilka terapii, niegdyś widmo szpitala psychiatrycznego. Po okreśnie "wyzdrowienia" 2 lata temu, który był całkiem przyjemny, ale teraz nie mogę na siebie patrzeć, postanowiłam wrócić do Any.
Czy akceptujesz regulamin i będziesz się do niego stosować? Tak.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polski-serwer-aqua - naszasila - templariorum - borunquest - spamdlawszystkich