Porcelanowe motyle.

Forum o tematyce pro-ana. Nie jest to miejsce, w którym propaguje się powszechnie akceptowalne formy dążenia do spadku wagi. Jeżeli nie utożsamiasz się z tą ideologią, po prostu opuść tę stronę.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-02-01 19:07:35

Mewa
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-01
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Mewa

1. Nick: Mewa
2. Wiek: 16
3. Płeć: kobieta
4. Wzrost, aktualna waga: 180 cm i 66 kg
5. Najniższa, najwyższa, wymarzona waga: 60/78/53
6. Na forum trafiłam przez Zapytaj. Poprzednie, na którym się udzielałam, wygasło i szukałam nowego forum ^^
7. Dlaczego pro-ana? Ponieważ bycie motylkiem jest o wiele lepsze. Uwielbiam uczucie głodu, burczenie w brzuchu i myśl, że z każdym dniem staję się coraz 'mniejsza'. Poza tym przyzwyczaiłam się do tego na tyle, że nie wyobrażam sobie siebie bez Any.
8. Dotychczasowe metody odchudzania, osiągnięcia: przez pierwszą połowę 2016 byłam na 'zdrowej' diecie, gdzie schudłam 10 kg. Później zaczęło się liczenie kalorii i schodzenie do coraz niższych bilansów. Przeszłam HSGD, The LTD, TGD. Udało mi się osiągnąć wagę 60 kg, jednak rodzina zaczęła coś podejrzewać, przez co zrezygnowałam z Any na 2 miesiące, czego teraz bardzo żałuję i chę wrócić.
9. Nie mam ED
10. W tym roku kończę gimnazjum, przez co chcę nową szkołę zacząć z nowym wyglądem. Z Aną byłam 4 miesiące, głównie na niskich bilansach (max 600). Jestem dość wysoka, jak na dziewczynę, więc chcę chociaż nadrobić to niską wagą.
11. Czy akceptujesz regulamin i będziesz się do niego stosować? Oczywiście c;

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
rzeczypospolitakarwencka - tryhard-zbl - bartek - ts3siri - karmazynowagminaploskinia