Porcelanowe motyle.

Forum o tematyce pro-ana. Nie jest to miejsce, w którym propaguje się powszechnie akceptowalne formy dążenia do spadku wagi. Jeżeli nie utożsamiasz się z tą ideologią, po prostu opuść tę stronę.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-09-27 15:03:05

nadzieja
Użytkownik
Dołączył: 2017-09-27
Liczba postów: 1
WindowsChrome 61.0.3163.100

Rekrutacja nadzieja

1. Nick: nadzieja

2.Twój wiek: 16

3. Płeć: kobieta

4. Wzrost, aktualna waga: 173 cm, 55 kg

5. Najniższa waga, najwyższa waga i Twoja wymarzona waga: 51 kg, 59 kg, 47 kg

6. Jak trafiłaś na forum? Szukałam w sieci właśnie takiego miejsca

7. Dlaczego pro-ana? Podobają mi się panujące zasady, chcę dążyć do perfekcji w moim wyglądzie i potrzebuję wsparcia od innych, którzy podzielają moje poglądy.

8. Dotychczasowe metody odchudzania, osiągnięcia: diety 200-300 kcal, głodówki i dużo ćwiczeń, diety niskokaloryczne do 500 kcal, lekkie wychładzanie organizmu, diety przeczyszczające. Najwięcej udało mi się schudnąć na diecie do 300 kcal (z 59 kg do 52 kg), moja nowa waga utrzymywała się przez ok. 3 miesiące, ale nie podobało mi się to że już nie chudnę, to nie była moja idealna sylwetka, zaczęłam jeszcze bardziej się pilnować, lecz moja rodzina zauważyła, że wg nich nie odżywiam się prawidłowo i zaczęli sprawdzać ile jem. Przez to przytyłam. Nie chcę taka być.

9. Czy masz zdiagnozowane ED? Nie mam

10. Kilka słów o Tobie i Twojej przygodzie z aną: Ograniczałam sobie jedzenie i starałam się schudnąć, nie lubię jeść, a przede wszystkim, jak inni patrzą jak jem. Nie należałam nigdy do żadnej grupy, ale bardzo mi na tym zależy, jestem pewna, że to jeszcze bardziej mnie zmotywuje. Pro-ana do dla mnie szansa, szansa na lepszą mnie.

11. Czy akceptujesz regulamin i będziesz się do niego stosować? Tak

Porcelanowe Motyle

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wza - bartek - lagunagang - ts3siri - rzeczypospolitakarwencka