Porcelanowe motyle.

Forum o tematyce pro-ana. Nie jest to miejsce, w którym propaguje się powszechnie akceptowalne formy dążenia do spadku wagi. Jeżeli nie utożsamiasz się z tą ideologią, po prostu opuść tę stronę.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-10-08 20:00:08

anachochlik
Gość
MacintoshSafari 604.1.38

Rekrutacja

1. Nick; anachochlik

2. Twój wiek; 19

3. Płeć; kobieta

4. Wzrost, aktualna waga; 171, 75g

5. Najniższa waga, najwyższa waga i Twoja wymarzona waga; 51, 86, 49

6. Jak trafiłaś na forum?
na forum trafilam wpisujac po prostu 'porcelanowe motyle' w google. okreslenie to znam od dawna i wiedzialam, ze cos znajde.

7. Dlaczego pro-ana?
dlatego, ze jest to jedyna grupa, ktora bedzie w stanie mnie zrozumiec i nie bedzie mnie oceniac. zalezy mi na wsparciu i czerpaniu inspiracji.

8. Dotychczasowe metody odchudzania, osiągnięcia;
glodowki i diety do 500 kcal. kiedy zaczelam moja przygode nie jadlam max 14 dni, bo potem slablam. na glowokach shchudlam wtedy 17kg.

9. Czy masz zdiagnozowane ED?
nie, nie mam
10. Kilka słów o Tobie i Twojej historii z aną;
w 2011 moj przyjaciel popelnil samobojstwo, po tym zaczelam sie okaleczac, wpaldalm w depresje. brak mi bylo odwagi na typowe samobojstwo, postanowilam zaglodzic sie na smierc. zaczelam sie odchudzac, nie podobalam sie sobie, bardzo chcialam zeby bylo mnie mniej. i bylo. z kazdym dniem ubywalo mnie po troche. jednak nie zdazylam tego dokonczyc, bo rodzice odkryli mojego bloga, odkryli rany, wtedy zdecydowalam ze musze zrobic zdecydowany krok- pierwsza proba samobojcza - to wlasnie wtedy zamknieto mnie w szpitalu psychiatrycznym, gdzie zaczeto mi wpychac leki - leki na sterydach po ktorych tak bardzo przytylam. na powrot do walki ze sama soba zdecdowalam sie wlasnie teraz, kiedy juz wszyscy mysla, ze jest ze mna dobrze. moze jest lepiej, ale nie do konca, nienawidze tego jak wygladam, tego jak gruba jestem. potrzebuje was zeby osiagnac moj cel - stac sie idealna dla siebie, stac sie tym kim zawsze chcialam byc.

11. Czy akceptujesz regulamin i będziesz się do niego stosować?
tak

porcelanowe motyle

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sp66forumklasowe - rzeczypospolitakarwencka - foreverfamily - karmazynowagminaploskinia - skazani