Porcelanowe motyle.

Forum o tematyce pro-ana. Nie jest to miejsce, w którym propaguje się powszechnie akceptowalne formy dążenia do spadku wagi. Jeżeli nie utożsamiasz się z tą ideologią, po prostu opuść tę stronę.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-10 17:21:52

photographic
Administrator
Dołączył: 2016-01-10
Liczba postów: 3
WindowsFirefox 43.0

Regulamin.

Witaj na forum. Jest to miejsce, które zrzesza osoby spod znaku pro-ana. Jeżeli nie utożsamiasz się z tą ideologią lub po prostu chcesz wpędzić się w ED, to nie ma to dla Ciebie miejsca.

Na początku chciałabym wspomnieć, że nazwa forum nie jest moim autorskim pomysłem - jest to swojego rodzaju hołd złożony stronie, która w niektórych kręgach jest wręcz legendarna. Nie będę się dalej rozwodzić nad tym tematem - kto wie, ten wie, o co chodzi.

Założyłam tę stronę, ponieważ po wielu latach poszukiwań miejsca dla tej części mojego życia, wciąż byłam z niczym. Wiele stron o tej tematyce, to zbiorowisko osób, które tworzą hermetyczne środowiska, gdzie nowoprzybyli nie mogą się odnaleźć. Jeżeli jesteś osobą poszukującą motywacji i inspiracji, ale również chcesz służyć radą i pomocą dla innych, to forum jest zdecydowanie dla Ciebie.

A teraz do rzeczy - regulamin.

1. Rejestrując się na to forum jesteś odpowiedzialna za samą siebie - żadna z użytkowniczek nie ponosi odpowiedzialności za Twój stan zdrowia, ducha i wygląd fizyczny.

2. Będąc użytkowniczką tego forum zobowiązujesz się do motywowania, wspierania i służenia radą inny osobom - każda z nas jest zobowiązania do codziennego śledzenia postępów innych i ich komentowania.

3. Obowiązują nas takie same zasady, jak każdego cywilizowanego człowieka: nie dyskryminujemy, nie wyśmiewamy, nie krytykujemy oraz zachowujemy się w normach etykiety (oczywiście, w ramach rozsądku [dblpt]) ).

4. Każdą dłuższą niż 3 dni nieobecność raportujemy w części "nieobecności".

5. Każdy jest zobowiązany do prowadzenia codziennych zapisów z tego, co zjadł w sekcji "dzienniki".

6. Porcelanowe motyle, to forum anonimowe - nikt nie jest zobowiązany do ujawniania swojego prawdziwego imienia i innych informacji.

7. Na forum jest miejsce na każdego rodzaju wątki (off-topic), jednak zabrania się jakiejkolwiek formy spamu.

8. By dołączyć do społeczności, musisz mieć więcej niż 16 lat.

9. Administracja zastrzega sobie możliwość usuwania nieaktywnych kont bez ostrzeżenia.

10. Niech pobyt tutaj Ci służy. Czerp inspiracje, osiągaj cele, poznawaj nowych ludzi i przestrzegaj regulaminu. [dblpt]) 

Jeżeli przeczytałaś regulamin, to na końcu formularza rekrutacyjnego napisz: "porcelanowe motyle".

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
evogamingroleplay - victalisrp - atlantis - templariorum - naszasila