Porcelanowe motyle.

Forum o tematyce pro-ana. Nie jest to miejsce, w którym propaguje się powszechnie akceptowalne formy dążenia do spadku wagi. Jeżeli nie utożsamiasz się z tą ideologią, po prostu opuść tę stronę.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-02-16 14:13:11

champagne_bubbles
Gość
WindowsFirefox 44.0

champagne_bubbles

Wybaczcie, że tak późno piszę po zarejestrowaniu się, ale dopadła mnie nagła gorączka i dopiero teraz mam siły. [sred])

1. Nick; champagne_bubbles

2. Twój wiek; 18

3. Płeć; kobieta

4. Wzrost, aktualna waga;
164 cm, 49 kg

5. Najniższa waga, najwyższa waga i Twoja wymarzona waga;
Najwyższa waga: 58 kg, najniższa waga: 44,5, wymarzona waga: na chwilę obecną 45, ale generalnie to 43.

6. Jak trafiłaś na forum?
Zapytaj.pl

7. Dlaczego pro-ana?
Bo takie już mam przyzwyczajenie, nie umiem się odchudzać normalnie, ani jeść normalnie.

8. Dotychczasowe metody odchudzania, osiągnięcia;
To wszystko w zależności od mojej fazy. Jeśli chodzi o pro anowe diety, to próbowałam abc, sgd, rainbow, alice, tgd, lunabelle i można wymieniać bez końca, w końcu doszłam do wniosku, że najlepiej się czuję i przy tym chudnę na 500 kcal. Aktualnie przez to, że siedziałam w domu dwa tygodnie z kawałkiem przez ferie to dużo więcej jadłam, dlatego teraz stabilizuję się do 800 kcal, a potem będę schodzić w dół i jak już ogarnę napady to myślę nad abc [dblpt])

9. Czy masz zdiagnozowane ED?
U psychiatry oficjalnie nie, natomiast moja pani psycholog sugerowała ednos.

10. Kilka słów o Tobie i Twojej historii z aną;
Cóż, odchudzam się w zasadzie od 12 roku życia, wtedy robiłam pierwszą głodówkę. Pro anę poznałam dzięki koleżance w 3 klasie gimnazjum, wtedy pierwszy raz zaczęłam robić dietę baletnicy. Potem przez wakacje dwa miesiące robiłam diete 1000 kcal + dużo sportu i schudłam z 58 do 50 kg. Niestety zachorowałam i z nudy przytyłam do 53 kg, więc postanowiłam zapisać się na forum pro any. I dzięki temu, że miałam mobilizację, zeszłam od października do końca grudnia do 44,5 kg. Dodatkowo (a może przede wszystkim) miałam dużo problemów w domu, które sprawiły, że uciekałam w niejedzenie. Potem za sprawą mojego chłopaka i matki, która odkryła mój dziennik z bilansami musiałam zacząć więcej jeść (wszyscy mnie pilnowali, łącznie ze znajomymi) i tak przez następne dwa lata moja waga skacze między 45 a 49 kg. Dlatego chcę znowu odzyskać kontrolę  nad moim ciałem i życiem, tym bardziej, że ciągłe napady (i często wymioty) nie pozwalają mi się skupić na niczym innym niż na jedzeniu.
Poza dietą jestem wegetarianką, która próbuje jeść wegańsko (co jest ciężkie, bo mieszkam z babcią i dziadkiem), wybieram się na psychologię do Anglii, uwielbiam wszystko co dotyczy diety, żywienia i tak dalej.

11. Czy akceptujesz regulamin i będziesz się do niego stosować?
Oczywiście [sred])

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bartek - tryhard-zbl - foreverfamily - karmazynowagminaploskinia - lagunagang