Porcelanowe motyle.

Forum o tematyce pro-ana. Nie jest to miejsce, w którym propaguje się powszechnie akceptowalne formy dążenia do spadku wagi. Jeżeli nie utożsamiasz się z tą ideologią, po prostu opuść tę stronę.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-02-23 19:34:08

maszkaron
Użytkownik
Dołączył: 2016-02-23
Liczba postów: 1
Windows 8.1Firefox 44.0

maszkaron

1. Nick;
maszkaron

2. Twój wiek;
17 lat, w maju 18

3. Płeć;
kobieta

4. Wzrost, aktualna waga;
174cm, 61kg

5. Najniższa waga, najwyższa waga i Twoja wymarzona waga;
najniższa: 55kg, najwyższa: 66kg, wymarzona: ok 50kg

6. Jak trafiłaś na forum?
zapytaj.pl

7. Dlaczego pro-ana?
Moja pierwsza myśl: bo nie umiem inaczej. Nie nadaje się do diet, prawidłowego i zdrowego odżywiania.

8. Dotychczasowe metody odchudzania, osiągnięcia;
Diety do min 700-500 kcal; głodówki; stosowanie tabletek i herbat na odchudzanie.

9. Czy masz zdiagnozowane ED?
Nie.

10. Kilka słów o Tobie i Twojej historii z aną;
Moja historia z odchudzaniem zaczęła się prawdopodobnie w gimnazjum. Zawsze byłam jedną z wyższych dziewczyn w klasie, co powodowało ,że czułam się po prostu wielka i duża. Wtedy zaczęły się pierwsze próby różnego rodzaju diet i aktywności fizycznej. Moja waga była wtedy w normie. W wakacje przed liceum zaczęłam bardziej rygorystyczną dietę. Jadłam głównie ugotowane warzywa, różne kasze i jogurty. Dużo wtedy też ćwiczyłam. To był okres, gdy osiągnęłam moją najniższą wagę. Pamiętam jak we wrześniu moje koleżanki zauważyły, jak schudłam. To było niesamowite. Niestety zaingerowanie rodziny sprawiło, że zaczęłam normalnie jeść. Waga wróciła. W drugiej klasie zaczęłam na zmianie się objadać i stosować głodówki, nie mogłam na tym zapanować. W końcu patrząc na wieloryba w lustrze stwierdziłam, że koniec. Tak dalej być nie może. Pomału ustatkowałam wszystko. Od diety 1500 kcal przeszłam do ok 800-700 kcal.
Obecnie jestem bardzo wkręcona w odchudzanie. Jednakże czuję się z tym trochę samotna, wiem, że nie mogę otrzymać wsparcia od rodziny czy znajomych, dlatego trafiłam tu. Potrzebuję motywacji, natchnienia i siły od innych dziewczyn takich jak ja.

11. Czy akceptujesz regulamin i będziesz się do niego stosować?
Jak najbardziej.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

"porcelanowe motyle"

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
skazani - foreverfamily - tryhard-zbl - wza - ts3siri